fbpx

Gra zręcznościowa mierząca reakcję

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp

Jest to gra dzięki której możesz zmierzyć czas swojej reakcji. Gdy klikniesz w pojawiający się zielony kwadrat w tabeli „czas reakcji” zostanie zapisany czas który upłynął od czasu pojawienia się kwadratu do czasu jego kliknięcia.

 

Miłej zabawy,

Reakcja na kliknięcie
Czas reakcji

W grę można grać na 2 sposoby:

1. Klikamy na pierwszy pojawiający się kwadrat, wówczas mierzony jest czas reakcji łącznie z ruchem.

2. Czekamy aż pojawi się pierwszy kwadrat, przesuwamy kursor na ten kwadrat, ale klikamy dopiero w momencie pojawienia się kolejnego kwadratu. W ten sposób można zmierzyć czas samej reakcji bez ruchu myszką.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Social Media
Najbardziej popularne
Subskrybuje nasz Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas ciekawe artykuły prosto na swój email zapisz się. wystarczy że podasz adres email bez żadnych dodatkowych danych.

Categories
Przeczytaj także:
Wstęp​

Midjourney Sztuka i AI w Nowej Epoce

Midjourney to zaawansowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które rewolucjonizuje sposób, w jaki tworzymy i eksplorujemy wizualne treści. Umożliwia użytkownikom przekształcanie tekstowych opisów w szczegółowe

Notion – Przełom w Zarządzaniu Projektami

Notion – Przełom w Zarządzaniu Projektami Notion to wszechstronne narzędzie, które rewolucjonizuje zarządzanie projektami i organizację pracy. Wstęp Notion umożliwia użytkownikom tworzenie baz danych, różnorodnych